JIMLÍN - ÚTULEK
PRO OPUŠTĚNÁ ZVÍŘATA

JIMLÍN

JIMLÍNSKÝ ÚTULEK PRO OPUŠTĚNÁ ZVÍŘATA PODÁ POMOCNOU TLAPKU ZVÍŘATŮM V NOUZI
Jimlín není městský útulek, to znamená, že není financován z městského rozpočtu, ale je zcela odkázán na prostředky od dárců a ze své vlastní činnosti.
S útulkem v Jimlíně spolupracuji již od roku 2008...

slovy Davida Kubalíka:

MVDr. Ivana Kafka Kocinová – již od roku 2008, dlouhých 15 let provádí veterinární dohled nad toulavými, opuštěnými a týranými zvířátky v útulku Jimlín.

Poskytuje jim základní péči od běžné prohlídky, očkování až po ošetření náročných zranění a určování někdy náročných diagnóz.

Pomůže vrátit ke zdraví dlouhodobě zanedbaná či týraná zvířata a je nám k dispozici prakticky nonstop.

Pomáhá nad rámec své práce a vždy pomůže ve dne v noci jak s ošetřením, tak s konzultací či žádostí o radu.

Veterinární praxe u útulkových zvířátek je jedinečná, velmi pestrá a někdy i náročná a proto se dá říci, že má bohatou zkušenost, kterou každý veterinář nemá. S paní doktorkou vždy zvládneme pomoci našim svěřencům.

Do útulku jezdí několikrát týdně ve svém volném čase a věnuje se převážně pejskům, kočičkám ale jiným zvířátkům, které se u nás objeví. Naše zvířátka ji nejsou lhostejná a vždy se o ně zajímá.

Pomáhá  nejen svými veterinárními dovednostmi, ale i s hledáním nových domovů, propagací a podporou. Za svůj lepší život ji je vděčných několik stovek i tisíců útulkáčů.

O útulku:

Útulek vznikl v roce 2002 původně jako útulek kočičí.
Ke konci roku 2004 začali být do útulku přijímáni i psi. A tak v dnešním útulku pro opuštěná zvířata v Jimlíně naleznete psy, kočky ale i třeba hospodářská či exotická zvířata.

Dnešní kapacita pejsků je 50, kočiček 8 a u hospodářských zvířat záleží na velikosti a druhu.

Útulek je soukromé zařízení a jsou k nám přijímána zvířata pouze na základě smluv s obcemi, městy, ÚZSVM či přímo od majitele.

Útulek nabízí i možnost Hotel, ubytování zvířátek. Ubytovat je možné pejsky, kočičky ale i třeba činčily.

David Kubalík
Jimlín 242
440 01 Louny
Tel: 604451258 (8-18h, o svátky 9-15 hodin), neposílejte SMS, MMS ani WhatsApp!
utulek.jimlin@centrum.cz
utulek-jimlin@seznam.cz

V útulku Jimlín se aktuálně nachází mnoho koček i psů. Pokud nemůžete adoptovat, přijďte Jimlínské svěřence alespoň pomazlit nebo vyvenčit.  

Přejít nahoru